pożyczki bez big

Pożyczki bez big Węgorzyno zadzwoń 600 111 551

Zachodniopomorskie

Jakie firmy pożyczkowe proponują pożyczki na 12 miesięcy? Firmy pożyczkowe są niezwykle tanie na polskim rynku, a świadczyć może o tym przynajmniej ich wielkość, będąca z roku na rok. W nowych latach oferta takich pożyczkodawców i została zmodyfikowana. Obok pożyczek krótkoterminowych, pojawiły się pożyczki długoterminowe. Sprawdzamy, gdzie klienci pożyczą pieniądze na 12 miesięcy także za ile.

Pożyczki bez big Szczecinek zadzwoń 600 111 551

Znajdź już najkorzystniejszą propozycję dla siebie

Ogromna wartość firm pożyczkowych chodzących na rynku powoduje, że trudno rozeznać się wśród ofert.

creditstar.pl
creditstar.pl

Z poradą przychodzą specjalistyczne portale, np. bankus, na którym dobiera się porównywarka pożyczek online. Zamiast szukać wiadomości o materiałach na częściach internetowych poszczególnych pożyczkodawców, możesz wygrać z odpowiednich suwaków. Wystarczy, że określisz interesują Cię kwotę pożyczki i okres spłaty, natomiast w sum otrzymasz listę firm spełniających Twoje oczekiwania.

Pożyczki bez big Szczecinek zadzwoń 600 111 551

Mając ze dodatkowych porównywarek, możesz porównać zarówno oferty pożyczek krótkoterminowych, jak i długoterminowych. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy – wybierzesz najatrakcyjniejszą ofertę odpowiadającą Twoim nowym potrzebom.
Jakie firmy pożyczają na 12 miesięcy?

Jeszcze do ostatnia zaledwie kilka firm pożyczkowych liczyło w własnej ofercie pożyczki na etap większy niż 12 miesięcy. Zainteresowanie wśród klientów spowodowało jednak, że już wybór jest wyjątkowy. Pożyczka na rok jest wygodna w możliwościach m.in.:

Hapi Pożyczki – firma rozpatruje wnioski klientów od 18 do 99 lat,
Zaplo – o taką pożyczkę mogą ubiegać się klienci w wieku od 21 do 75 lat,
Ferratum Money – firma pożycza mężczyznom w wieku od 21 do 99 lat,
Lendon.pl – i przygotował ofertę dla kupujących w wieku od 21 do 99 lat,
Monedo Now – obsługuje użytkowników w wieku od 18 do 99 lat.

Oferty firm pożyczkowych nie dzielą się jednak wyłącznie małym i maksymalnym wiekiem pożyczkodawcy. Pożyczkodawcy w przeciwny forma podchodzą również do sprawy przesunięcia terminu spłaty zobowiązania.

Zobacz również pozyczka bez big

Pożyczki bez big Szczecinek zadzwoń 600 111 551

 

Ile kosztuje pożyczka na rok?

W oddzieleniu od popularnych chwilówek, pożyczki długoterminowe nie są bezpłatne – wszystka firma pożyczkowa nalicza koszty, na jakie wznosi się oprocentowanie i wartość za przyznanie środków. Ostateczna wysokość kosztów chce od formy prowadzonej przez firmę pożyczkową. Gdy nie chcesz przepłacać, nie obejdzie się bez dokładnego porównania ofert.

Ile kosztuje pożyczenie 5000 zł na rok? Zgodnie z wiedzami zamieszczonymi na wysoce wymienionym serwisie firmy pożyczkowe naliczą dodatkowe opłaty:

Hapi Pożyczki – 252 zł (RRSO 10 proc.),
Assa – 2904 zł (RRSO 149 proc.),
SuperGrosz.pl – 3025 zł (RRSO 157 proc.),
Zaplo – 3025 zł (RRSO 157 proc.),
Ferratum Money – 3019 zł (RRSO 157 proc.).

Jak widać z powyższych przykładów różnice pomiędzy kursami są znaczne. Tylko porównując oferty, można uniknąć zbędnych opłat.

Mając z intuicyjnego narzędzia zamieszczonego pod wyżej podanym adresem, wybierzesz najtańszą dla siebie ofertę. Porównanie dostępnych propozycji zajmie Ci przy tym wyłącznie kilka sekund.
Pożyczka na rok – czy potrzebne będzie zaświadczenie o zarobkach?

W ramach chwilówek klienci pożyczają małe ilości. Inaczej jest w wypadku pożyczek długoterminowych – w współzależności od firmy pożyczkowej, klient może ubiegać się nawet o 10 000 zł. Z ostatniego sensu większość pożyczkodawców chodzi do ostatniego, aby upewnić się, że osoba wnioskująca o pożyczkę będzie trzymała pieniądze na jej spłatę.

Jeżeli chcesz ubiegać się o pożyczkę na rok, widać nie będziesz musiał skanować i prowadzić zaświadczenia o zarobkach. Firma Hapi Pożyczki na własnej właściwości internetowej informuje, że zazwyczaj nie wymaga od klientów dodatkowych zaświadczeń. Musisz pamiętać przecież całą relację kredytową – każdy pożyczkodawca sprawdzi Twoje dane personalne w rejestrach dłużników, z jakimi współpracuje.

Zobacz również darmowa pożyczka

Pożyczki bez big Szczecinek zadzwoń 600 111 551

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments