Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Nieszawa

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko natomiast nie potrafimy się nadziwić, jak wysoce poprawiłoby się własne ciało w układzie ostatnich paru lat. Nagle ukazuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) natomiast nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w środowiskach, gdzie chciałybyśmy mieć kilkoro masa ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z okresem realizuje być coraz gorzej. Kiedy żadne zadania i diety nie pomagają, z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Gniewkowo

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W współczesnym materiale skupimy się na podstawowej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a pewnie na świeżej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez specjalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej metody LipoLife 3G efekty zabiegu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo niedługim czasie po skończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta umieszcza się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Gniewkowo

Sposobowi mogą być poddawane różne części ciała. Procedury medyczne zajmujące się największą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg wytwarzany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Gniewkowo

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki forma, aby jak daleko ułatwić pacjentowi dotarcie do siebie po zabiegu. Przede każdym tworzona jest mała liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G zezwala na uzyskanie maksymalnie dobrego efektu przy bardzo skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacje od wcześniejszych ustaleń i obowiązku, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie stanowić dokonana miejscowo czy na ogromniejszym obszarze. W początkowym przypadku zabiegowi sugeruje się takie partii ciała, jak podbródek, boczki i kolana. środek na zdrowym obszarze to np. liposukcja brzucha czy ud.

Często daje się, że pacjenci życzą sobie, aby kupiony w ruchu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w różnym miejscu ich innego ciała. Z tej drogi korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość naszych piersi lub pośladków. Taka strategia przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wynika z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy produkt i przyznaje się do przeszczepu.
Liposukcja Gniewkowo

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko realizowana jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej wykonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest wiele dobrze czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej osoby, niekiedy kojarzy się lipolizę.

Liposukcja Gniewkowo

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments