Jaki smartwatch do 200 zł?

{Jaki| Który smartwatch do 120 zł?

Poradnik Klienta

Smartwatche do 200zł

Xiaomi Haylou Watch Solar LS0

Zegarek je tylko 160zł tylko jak na tak popularny smartwatche potrafi wiele, wygląda świetnie i zapewnia długi okres pozycji na baterii aż około miesiąca w relacje od użycia sprzętu. Ten zegarek należy do firmy Xiaomi również w polsce jest wygodny w mało mało większej sumie niż w chinach ale wciąż stanowi ona swoja.

{Jaki| Który smartwatch do 100 zł?

Co za taką cenę oferuje nam zegarek Xiaomi.

Istnieje wówczas pierwszy z konkurencyjnych zegarków dla wielkiego smartwatcha Amazfit Bit. Istnieje wówczas niewątpliwie ładny sprzęt. Przedstawia on wszą tarczę 1.3 cala zaś stanowi otoczony metalową ramką. Do ostatniego narzędzie jest monotonne i powoduje się ono pod mankietem koszuli. Wyposażenie jest te dużo zabezpieczone przed wodą o czym oznacza potwierdzona norma IP68.

kup traz

 

Przepiękny markowy zegarek, który kosztuje 169,99 zł. Idealny smartwatche dla pań, ponieważ sprawdzi się on jak dodatek do wielu eleganckich strojów. Posiada dotykowy ekran oraz opcje personalizacji tarczy. Możemy także mając takie urządzenie zadbać o naszą kondycję ponieważ posiada ono mnóstwo funkcji dzięki, którym zadbamy o swoje zdrowie przez wszą dobę.

Funkcje łatwe w smartwatchu.

Pomiar tętna

Pomiar ciśnienia krwi

Krokomierz

Pulsometr

Czujnik spO2

Monitor snu

Tryby do uprawiania

Powiadomienia telefoniczne

Alarm

Budzik

Funkcja znajdź mój telefon

Powiadomienia SMS

Przypomnienie o braku ruchu

Gdy śpisz urządzenie czuwa nad tobą.

Zegarek czuwa nad nami jak śpimy sprawdza czy sprawdza czy mamy mocny sen lub albo nie powinniśmy także dospać albo bądź nie stanowi więc moment na wstawanie.

Smartband sprawdza i jakość wypoczynku zaś stanowi toż szczególnie wartościowa praca, gdyż dzięki temuż możemy wypoczęci i doskonali energii rozpocząć kolejny dzień. W aplikacji na telefon od zegarka możemy jeszcze odczytać kiedy dokładnie poszliśmy spać, kiedy wstaliśmy oraz która jest niewielka godzin snu z danego tygodnia.

Xblitz WatchME

Smartwatch dla dzieci toż nie tylko ozdoba dobrze wyglądająca na ręce, ale też sprzęt pełniący nie tylko do wymiaru czasu. Daje także jak odbiornik gps dzięki, któremu znajdujemy zawsze gdzie żyje nasze dziecko jednak do ostatniego obowiązkowa jest dodatkowa aplikacja na telefon i karta sim, jaka potrzebuje funkcjonowań w zegarku. Dodatko dziecko samodzielnie że nam wysłać sygnał sos jeśli coś się dzieje, i urządzenie poinformuje nas jak stan baterii jest krótki zeru. Obsługa takiego sprzętu jest równa i intuicyjna dzięki wykorzystaniu panelu dotykowego. Bezpośrednio możemy jeszcze zadzwonić na swój zegarek, a swoje dziecko będzie znało co więc zbyt numer, ponieważ istnieje opcja dodania 10 kontaktów do prace adresowej. Z racja zwanych bajerów zegarek posiada wbudowany aparat dzięki, któremu możemy spowodować selfie.

Kruger&Matz SmartKid

Inne wyposażenie w sytuacji zegarka, które za pomocą lokalizacji i karty sim pokaże nam gdzie w konkretnym czasie znajduje się nasze dziecko. Smartwatch zapewnia bezpieczeństwo ponieważ dane, które składowane są o własnym dziecku są dostępne ale dla osób uprawnionych. W 2017 roku była taka impreza gdzie w Niemczech takie informacje wyciekły oraz niedawno swoją wpadkę pamiętał te Garmin gdzie hakerzy opanowali serwery a je zablokowali. W Polsce wyciek informacjach nie miał miejsca jeśli należy o określone z zegarków z funkcją lokazij.

Sprzęt

Pudełko w, jakim szuka się sprzęt jest opłacalnej formy, oraz niewielkich rozmiarów. Środek nie jest za bogaty jest tylko sam zegarek, instrukcje, kabel do pakowania i synchronizacji przez komputer i mały śrubokręcik będący do budowania tacki na kartkę sim. Procesor narzędzia to MTK2503, system operacyjny linux, bateria 4000mah i sprzęt jest wodoodporny oraz potrafi certyfikat IP67. Zegarek jest paski silikonowe dobrej formy, i jedno zbudowanie jest właściwie czyste i nikogo nie powali stanowi więc raczej dobra średnia półka. SmartKid tej marki jest jeden przycisk gdzie naciśnięcie uruchamia zegarek, a przytrzymanie wysyła wiadomość alarmową do aplikacji na telefon rodzica, i nawet i związanie pod zdefiniowany numer. Gdy alarm się załączy wyłączenie urządzenia nie jest możliwe przez przycisk, a tylko przez rodzica czyli po przez rozładowanie się akumulatora.

zobacz również  Jaki smartwatch do 200 zł?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments