Finbo Goleniów

Zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który styl pożyczkodawca może sprawdzić Twoją sytuację finansową? Przeczytaj tekst a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe sprawdzają swoich klientów.

Finbo Nowogard

Rynek pożyczek pozabankowych ciągle się rozwija. Dodatkowo nie chodzi tutaj właśnie o wartość spraw i wielkość działalności. Firmy z branży dokonują coraz dużo długich sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do pana i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz zgodę na udostępnienie firmie znacznie lepszych danych.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli robi Ciż się, że sprawdzenia zmniejszają się jedynie do ostatnich rejestrów – jesteś w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej zamieniają się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – istnieje wielka szansa, że pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić jej czas.

Dla przykładu – składając wniosek o dotację w korporacji Finbo Nowogard , wyrażasz zgodę na udostępnienie Twoich oddanych do 34 zewnętrznych podmiotów (w tymże do normalnej konkurencji firmy). Finbo Nowogard otrzyma informację zwrotną, czy ubiegałeś się o dotację w niniejszych podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś a ewentualnie spłaciłeś ją na etap. Firmy podnoszą argument, że stanowi obecne potrzebne do wyłączenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak przekonanie takich informacji daje też szerokie pole do działalności analitycznej.
Nowe systemy weryfikacji

Od 2012 roku klienci są możliwość podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą metodą potwierdzenia tożsamości jest w niniejszym wypadku przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucje pożyczkowe dowiadują się, na które dane personalne został zarejestrowany rachunek bankowy. Przecież to rozwiązanie ma same swoje właściwości. Grupę klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje niewiele czasu – i to użytkownik potrafi się rozmyślić.

Dlatego opracowano różne systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użyciem tych aplikacji nie musisz wykonywać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do bliskiej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszystkie dane związane z Twoim kontem. Firma może zobaczyć Twoje przelewy, zobaczyć nie jesteś pieniądze, kto jest Twoim pracodawcą a ile dajesz na miesięczne utrzymanie. To szczególnie cenne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację finansową, ale ponadto będzie mógł właśnie profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Nowogard

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments